Hinnakirjad >>   Lehtpuud   Okaspuud   Taimed põllult    Muud taimed   Raamatud   Haljastusteenused   Tellimine

Nurga Puukool

NB! LOE KINDLASTI:

Uued hinnakirjad avalikustame igal algaval hooajal 1. märtsiks. Uued sordid ja uus partii taimi tulevad müügile alates 15. maist ja 15. juulist igal aastal!

Olenevalt talvest ei pruugi külmaõrnemad taimed üle talve püsida ja sellisel juhul teatud taimed võivad nimekirjas olla, kuid tegelikult müügis ei ole.

Hinnakirjas on antud iga taksoni alghind ja suurus, paljudel artiklitel on olemas kohapeal ka suuremad (kallimad) isendid. Erinevuse puhul kehtib puukoolis olev hind.

Haruldasi sorte on piiratud koguses ja seetõttu võivad need olla juba hooaja alguses läbi müüdud!

Ettetellimist üksikutele taimedele vastu ei võeta. Kui olete tulemas kaugemalt ja soovite hankida endale konkreetset taime, soovitame teha järelpärimine saadavuse kohta. Samuti leidub meie müügiplatsil hulgaliselt üksikuid haruldaste sortide eksemplare, mida ei pruugi olla nimekirjades!

Hinnakirjas sisalduvat infot ei ole lubatud kopeerida ja on kaitstud autoriõigustega. Taimede ostul pretensioonide esitamise aeg on 5 päeva!

Euroopa kliimatsoonide kaart