Puittaimede andmebaas >>   Kogu lehtpuude nimekiri (1808 taksonit)   Kogu okaspuude nimekiri (2599 taksonit)

Sisesta otsingusõnaks perekonna- ja / või liiginimi:
Acer 'Paldiski'

Puittaimede andmebaas

Puittaimede andmebaas sisaldab Nurga puukoolis müügis olnud või olevaid taimi. Samuti Ellamaa arboreetumis kasvavaid või mingil ajal kasvanud, kuid hukkunud taimi. Alates 2007 aastast hakkasime lisama ka eksootilisi ja Eestis mitte kasvavaid taimi.

Andmebaasi eesmärgiks on aidata inimestel tundma õppida või saada infot kõikvõimalike okaspuude, lehtpuude ja põõsaste kohta. Andmebaasist leiate taime ladina- ja eestikeelse nimetuse, foto, päritolu, iseloomustuse, kasvunõuded ja kasvatustulemused Eestis.

Andmebaasis olev info on kogutud üle maailma: internetist, kirjandusest, aednike kogemustest ja Nurga puukooli (Ellamaa arboreetumi) kasvatamise kogemusest Eestis. Info vigadest, täiendused ja ettepanekud on oodatud: info[at]nurgapuukool.ee

Osadel taimedel on puudu iseloomustused ja pildid, kuid andmebaasi täiendamine käib pidevalt, sisaldades 01.01.2016 seisuga üle 3800 taksoni erinevaid okaspuude, lehtpuude ja põõsaste liike, sorte ning vorme.

Andmebaasis sisalduvat infot ei ole lubatud kopeerida ja on kaitstud autoriõigustega.

Euroopa kliimatsoonide kaart